Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak postawić zakład bez ryzyka?

29 kwietnia 2023 zakład bez ryzyka


Niezwykle popularną ofertą powitalną proponowaną przez legalnych bukmacherów jest zakład bez ryzyka. Warto wyjaśnić, że taki bonus powitalny to po prostu zwrot środków za pierwszy zakład, który okaże się przegrany. W tym artykule wyjaśnimy, czym cechują się takie zakłady, a także wymienimy ich główne zalety.

Oferta bukmachera

Można śmiało powiedzieć, że polscy bukmacherzy kuszą nowych klientów ofertami powitalnymi różnego rodzaju. Można mówić o dwóch rodzajach formy cashbacku w przypadku zakładu bez ryzyka. Pierwszy rodzaj to zwrot środków na konto bonusowe, co sprawia, że trzeba jeszcze obrócić zwróconą kwotę. Drugi typ to po prostu zwrot na konto depozytowe. W takiej sytuacji środki od razu lądują na koncie głównym i można je od razu wypłacić. Trafnie wskazuje się, że zakład bez ryzyka to inaczej cashback. Najczęściej można go otrzymać poprzez założenie nowego konta na platformie bukmacherskiej. Można śmiało powiedzieć, że cashback minimalizuje ryzyko przegranej. Dzięki temu można obstawić bardziej ryzykowny kupon, bo nie trzeba się martwić, że straci się pieniądze. W celu uruchomienia zakładu bez ryzyka, należy zasilić swoje konto odpowiednią kwotą, a później za nią zagrać. Jeśli zakład będzie wygrany to opcja cashback nie ma znaczenia, ponieważ znacznie wyższa kwota wpłynie na konto. Dopiero, gdy kupon gracza okaże się przegrany to uruchamia się zakład bez ryzyka. W praktyce oznacza to tyle, że klientowi zostanie zwrócona cała stawka postawionego kuponu, jeśli spełni wszystkie warunki i przegra swój pierwszy zakład. Najlepiej korzystać z usług sprawdzonych i renomowanych bukmacherów, którzy wiele lat działają na rynku i cieszą się pozytywną opinią.

Cechy zakładu bez ryzyka

Wiele osób zastanawia się także, jakie warunki trzeba spełnić, żeby uzyskać uprawnienia do promocji cashback. W większości przypadków wystarczy zarejestrować u bukmachera nowe konto i już to uprawnia nas do zawarcia układu bez ryzyka. Można śmiało powiedzieć, że ogromne są korzyści dla gracza z tej promocji. Można postawić kupon i nie martwić się o wynik zdarzenia, ponieważ gdy nie pójdzie po twojej myśli to otrzymasz zwrot postawionej stawki. Przeważnie przy zakładach bez ryzyka bukmacherzy stosują zwrot pieniędzy na bonusowe konto gracza. Skutkuje to tym, że możliwość wypłaty środków pojawi się dopiero, gdy gracz obróci zwróconą kwotę. Nie ma znaczenia, czy postawisz zakład w sposób desktopowy, czy też przez aplikację. Cashback zabezpiecza twój pierwszy kupon przed potencjalną porażką. Zdarza się, że trzeba wpisać specjalny kod promocyjny w trakcie rejestracji, żeby odebrać cashback. Bez wątpienia zakład bez ryzyka jest dobry na początek przygody z obstawianiem. W ten sposób można się zagłębić w tematykę zakładów i się podszkolić. Warto pamiętać, że z takich bonusów korzystają nie tylko nowi gracze, ale również doświadczone osoby. W regulaminie powinny być zamieszczone dokładne warunki promocji, dlatego trzeba tam koniecznie zajrzeć. Na koniec wypada wspomnieć, że zakład bez ryzyka daje nie tylko poczucie swobody, ale również niezależności.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Redakcja wita-gen.pl

Specjalizujemy się z zdrowym życiu na co dzień. Naszą misją jest promowanie zdrowego trybu życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Oryginalne filtry Webber czy zamienniki? Porady dla kupujących
zakład bez ryzyka
podejście w endodoncji

Jesteś zainteresowany reklamą?